PRESTIŻOWY GADŻET#1 FLAGI REKLAMOWE

Alicja Fątowicz
Wrzesień 5, 2016
303 views

Prestiżowy gadżet reklamowy #1

Jak to mówią reklama dźwignią handlu.  Jesteśmy zasypywani reklamą z każdej strony. Często mamy dość reklamowych form drukowych, np. ulotek, które zazwyczaj zamiast czytać wyrzucamy do kosza. Ilość banerów oraz wszelkiego rodzaju szyldów z grafiką pozostawiającą wiele do życzenia zasypały miasto czyniąc je nie atrakcyjnym. Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w formie jakiegokolwiek druku, pomyśl o innym, nie tak rozpowszechnionym rozwiązaniu reklamowym, które wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji.

GADŻET – Flagi reklamowe – WINDERY

Flagi, który z pewnością wyróżni się na tle wielu rozwiązań reklamowych. Widoczne, powiewające na wietrze jako silny nośnik reklamowy wspaniale zaprezentują firmę skupiając wzrok każdego przechodnia.  Taka reklama zwróci uwagę na pozycję, lokalizację firmy oraz wyróżni ją od innych. Pokaże prestiż dużych przedsiębiorstw jak i tych mniejszych będąc firmową wizytówką. Windery powinny być tak zaprojektowane, aby kluczowy przekaz był  jasny, czytelny i spójny z wizerunkiem firmy, którą reprezentują. Projekt graficzny głównie powinien skupiać się na firmowym logo.

1. DLACZEGO WINDER?

buduje prestiż firmy jako efektowna wizytówka
– powiewanie zwraca uwagę potencjalnego klienta
– jest przenośny – popularny jako element wystawienniczy na targach czy eventach
– zastosowanie – wewnątrz budynku jak i na zewnątrz
– wykonany z materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne
– może pełnić funkcję reklamową, informacyjną oraz ostrzegawczą
– zawsze czysty – możliwość wyprania materiału w pralce

2. ELEMENTY WINDER’a

MASZT I FLAGA*
STOJAK*
POKROWIEC*

*Wszystkie wyżej wymienione elementy są sprzedawane oddzielnie.

 

gadżet

Na rynku istnieje wielu producentów flag reklamowych – winder’ów. Różne rodzaje, różne kształty oraz wymiary pozwolą wybrać odpowiednią flagę dla Twojej firmy. Korzystając z oferty studia reklamowego zarekomenduję najlepsze rozwiązanie oraz wykonam profesjonalny projekt graficzny.

Alicja Fątowicz

UDOSTĘPNIJ

Komentarze: Bądź pierwsza/y