PRESTIŻOWY GADŻET#2 PYLON

Alicja Fątowicz
Styczeń 17, 2017
337 views

Prestiżowy gadżet reklamowy #2 PYLON

Jak to mówią reklama dźwignią handlu.  Jesteśmy zasypywani reklamą z każdej strony. Często mamy dość reklamowych form drukowych, np. ulotek, które zazwyczaj zamiast czytać wyrzucamy do kosza. Ilość banerów oraz wszelkiego rodzaju szyldów z grafiką pozostawiającą wiele do życzenia zasypały miasto czyniąc je nie atrakcyjnym. Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w formie jakiegokolwiek druku, pomyśl o innym, nie tak rozpowszechnionym rozwiązaniu reklamowym, które wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji.

GADŻET – PYLON ZEWNĘTRZNY REKLAMOWY

Pylon – swoją nazwą sięga starożytnego Egiptu. Pylon jest zewnętrznym nośnikiem reklamowym w postaci pionowego, wolno stojącego słupa zazwyczaj dużej wysokości. Na granicy miast, na stacjach paliw często Naszym oczom ukazują się monumentalne witacze reklamowe z logo. Niesamowicie prestiżowe i efektowne rozwiązanie reklamowe.

PYLON

1. DLACZEGO PYLON?

– prestiżowy wizerunek
– oznakowanie firmy bez ingerencji w budynek (elewacja, dachy)
– indywidualna bryła – nieograniczona liczba brył od nowoczesnych po stylizowane
– mowoczesny design
– realizacja dowolnego projektu od loga po wymyślne projekty graficzne
– możliwość podświetlenia
– wysoka jakość materiałów wykonania odpornych na warunki atmosferyczne

2. PYLON DLA TWOJEJ FIRMY

Jeśli Twoja firma znajduje się przy ulicy lub opodal warto unowocześnić wizerunek firmowy poprzez zastosowanie pylonu. Taki pylon oczywiście nie musi być ogromnych wymiarów. Spokojnie – pylon wielkości 1,8m x 2m zwróci uwagę na lokalizację i prestiż firmy. Jeśli Twoja firma znajduje się w biurowcu można pomyśleć o zakupie wspólnego pylonu informacyjnego, który będzie prezentował loga wszystkich firm znajdujących się w budynku.

 

Na rynku istnieje wielu producentów pylonów i witaczy.  Tak efektowna oraz estetyczna reklama o minimalistycznej bryle pięknie podkreśli architekturę miasta, a także stanie się Twoją prestiżową wizytówką firmy. Z przyjemnością zarekomenduję Twojej firmie najefektowniejsze rozwiązanie.

Alicja Fątowicz

UDOSTĘPNIJ

Komentarze: Bądź pierwsza/y